Stamina Rahvarull 2008 - III etapp

Koht Nkoht Nr Nimi Vkl Koht Klubi Ringe 1ring 2ring 3ring 4ring 5ring 6ring 7ring 8ring Aeg
1   43 PAALME TÕNIS M 1 Sprintskate 8 4:31.6 4:58.0 4:53.6 5:03.2 5:01.3 4:55.4 4:45.4 4:34.6 38:43.5
2   114 IDARAND EERIK MN 1 NORDIC FOX 8 4:34.8 4:55.5 4:54.6 5:01.3 5:01.8 4:57.0 4:43.9 4:37.2 38:46.3
3   38 MARKUS MART MJ 1 Albe team 8 4:35.1 4:54.8 4:53.8 5:02.3 5:01.7 4:57.6 4:43.7 4:40.0 38:49.2
4   27 LAANEMETS RAIVO M 2   8 4:35.2 4:54.9 4:53.8 5:02.4 5:01.9 4:56.8 4:44.0 4:40.9 38:50.2
5   1 AARNA INDREK M 3 SprintSkate 8 4:36.0 4:55.3 4:59.2 4:56.1 5:01.5 4:57.1 4:48.4 4:58.6 39:12.5
6   32 LOKK SULEV M 4 K2 SKATE/AUTOSPIRIT 8 4:35.5 4:55.3 5:00.7 4:54.3 5:03.1 4:55.8 5:04.1 5:06.7 39:35.8
7   21 KOPPEL TÕNU MV 1 AT Sport 8 4:47.3 4:44.5 4:59.5 4:56.4 5:02.1 4:59.7 4:59.1 5:11.6 39:40.5
8   30 LEPP EMERI M 5   8 4:35.7 4:55.4 5:00.6 4:55.2 5:01.7 5:00.5 4:59.9 5:15.0 39:44.3
9   6 ARUMÄE ANDRE M 6 Rulluisuklubi ABEC 8 4:48.2 4:44.7 5:06.3 5:02.4 5:09.9 5:13.8 5:19.9 4:59.2 40:24.8
10   37 MAISA ARBO M 7   8 4:49.9 4:43.1 5:06.7 5:02.5 5:09.2 5:13.6 5:20.5 4:59.1 40:24.9
11   8 FIMBERG TARMO MV 2 Rulluisuklubi ABEC 8 4:48.0 4:44.7 5:06.8 5:02.5 5:09.8 5:13.3 5:20.6 5:18.8 40:44.8
12   42 MÄESTU JAREK M 8 Sportland 8 4:47.7 4:44.7 5:06.5 5:11.5 5:27.4 5:23.8 5:20.0 5:22.5 41:24.5
13   28 LAUGUS JAANUS M 9   8 4:49.7 4:52.9 5:11.7 5:18.1 5:23.3 5:22.2 5:26.6 5:07.1 41:31.9
14   88 UUK AIMUR MV 3 Hawaii Express 8 4:59.8 5:00.8 5:15.4 5:14.6 5:21.2 5:19.5 5:19.5 5:01.0 41:32.0
15   90 VALTER URMO M 10   8 4:58.2 5:15.5 5:22.9 5:10.2 5:20.8 5:09.6 5:13.3 5:01.8 41:32.5
16   40 MÄESALU HEIKI MV 4   8 5:17.7 5:06.5 5:12.0 5:10.4 5:20.6 5:09.5 5:13.4 5:08.0 41:38.3
17   19 KIVI VLADIMIR MV 5   8 4:48.6 4:57.2 5:07.9 5:18.1 5:23.2 5:22.4 5:27.0 5:14.6 41:39.5
18   83 TOMINGAS TOIVO MV 6 Pärnu 8 4:58.5 5:15.3 5:22.6 5:10.6 5:20.3 5:10.2 5:12.7 5:12.1 41:42.6
19   34 LOSS KARL MV 7 Rulluisuklubi ABEC 8 4:50.0 4:55.5 5:18.0 5:27.2 5:20.8 5:25.3 5:32.5 5:49.1 42:38.7
20   9 HALJAK ANTTI M 11   8 4:53.8 5:04.2 5:17.4 5:27.6 5:25.9 5:27.9 5:35.6 5:37.5 42:50.2
21   14 KALJAS FRID M 12   8 5:13.5 5:23.2 5:28.3 5:36.9 5:35.0 5:35.1 5:24.0 4:53.2 43:09.5
22   31 LIIV RISTO MN 2 Adavere 8 4:50.4 4:55.2 5:18.0 5:27.2 5:42.6 5:54.9 5:52.1 5:08.8 43:09.6
23 1 25 KÕRVA ENEL N 1   8 5:13.7 5:21.9 5:31.4 5:35.8 5:34.6 5:35.4 5:21.6 4:55.0 43:09.8
24 2 3 ALUSALU SASKIA NN 1   8 5:15.4 5:21.0 5:29.0 5:36.7 5:34.6 5:34.0 5:24.2 4:54.7 43:09.9
25 3 5 ANI MARGIT N 2 Valgjärve SK 8 5:14.0 5:22.1 5:30.1 5:35.4 5:34.9 5:34.3 5:24.3 4:56.5 43:12.0
26   33 LOPUHHIN SERGEI M 13   8 5:08.2 5:16.3 5:25.9 5:44.3 5:43.3 5:32.3 5:24.1 5:08.6 43:23.3
27   10 HOLZBERG KALJU MV 8   8 4:59.4 5:13.9 5:24.0 5:49.8 5:48.8 5:35.6 5:24.1 5:11.0 43:26.9
28 4 45 RATT EGLE N 3   8 5:15.0 5:20.4 5:29.8 5:36.2 5:34.9 5:34.2 5:25.8 5:13.9 43:30.5
29   35 LUIK ALEKS MN 3 Adavere 8 5:15.7 5:21.3 5:28.7 5:36.6 5:34.8 5:34.6 5:24.4 5:17.8 43:34.2
30   92 VIIDING KALEV M 14   8 5:03.0 5:24.7 5:38.3 5:35.2 5:35.0 5:35.2 5:26.0 5:29.3 43:46.9
31   95 KAUKVER ANDRES MV 9 ABEC 8 5:14.8 5:17.4 5:35.5 5:34.8 5:35.2 5:34.7 5:24.6 5:40.1 43:57.4
32   39 MURU SILVER M 15   8 5:27.4 5:30.7 5:36.5 5:34.8 5:47.6 5:51.6 5:30.1 5:43.1 45:02.2
33   99 NUKKI MEELIS M 16   8 5:25.8 5:46.8 5:43.6 5:43.5 5:42.1 5:32.8 5:48.4 5:29.6 45:12.8
34 5 4 ALUSALU SANDRA N 4   8 5:30.4 5:44.1 5:42.4 5:42.5 5:42.3 5:33.1 5:47.8 5:31.3 45:14.1
35 6 13 KAARESTE DIANA N 5   8 5:20.6 5:51.4 5:45.5 5:41.9 5:42.5 5:33.0 5:47.8 5:31.5 45:14.5
36   26 KÖHLER TORBJÖRN MV 10   8 5:14.1 5:21.1 5:31.5 5:40.1 6:09.6 6:05.7 6:07.3 5:53.0 46:02.8
37   22 KROONI RAUL M 17 Rulluisuklubi ABEC 8 5:34.2 5:39.0 5:44.1 5:42.8 5:41.9 5:42.4 6:01.5 5:58.3 46:04.5
38   23 KRUUSEMENT PEETER MV 11   8 5:53.9 6:12.1 5:35.5 5:46.6 5:48.2 5:43.1 5:49.3 5:49.7 46:38.6
39   17 KIIGEMÄGI VELJO MV 12   8 5:46.0 5:45.5 5:51.8 5:57.9 5:53.6 5:44.8 5:49.3 5:50.0 46:39.2
40   44 PAJO OLAVI M 18   8 5:35.0 5:39.0 5:46.5 6:04.1 6:06.9 5:56.6 6:05.5 5:57.1 47:11.1
41 7 77 SARAP MARLEEN NN 2 Adavere 8 5:42.6 6:22.1 5:50.3 6:12.5 5:58.5 6:09.2 6:15.9 5:45.5 48:16.9
42 8 86 USIN JANIKA N 6 Põlva Linnavalitsus 8 5:52.7 6:11.4 5:50.1 6:03.6 6:06.2 6:15.9 6:12.0 5:52.1 48:24.2
43   87 UUEMÄE KALLE M 19 SK Märg Särk 8 5:37.4 6:05.9 6:14.0 6:13.8 6:18.9 6:20.7 6:11.2 6:12.2 49:14.4
44   136 PEIKER HARRI M 20 ABEC 8 5:51.8 6:12.7 6:08.5 6:27.2 6:34.0 6:19.6 6:08.1 5:58.1 49:40.3
45   93 TATRIK RAIVO MV 13   8 6:10.5 6:07.2 6:13.9 6:18.7 6:25.1 6:18.2 6:08.0 6:05.2 49:47.1
46 9 89 VAHENÕMM KAROLIINA NN 3 SK Mäesuusakool 8 5:59.2 6:06.4 6:08.1 6:27.1 6:33.9 6:20.3 6:13.6 6:18.2 50:07.2
47 10 15 KALJAS MOONIKA N 7 ABEC 8 6:01.2 6:01.4 6:10.8 6:29.9 6:30.6 6:20.2 6:14.3 6:35.1 50:23.7
48   91 VEERBERK SULEV MV 14 THK-88 8 6:36.8 6:20.6 6:22.1 6:25.7 6:14.8 6:29.3 6:30.8 6:18.9 51:19.3
49   96 KEBA ANDRES M 21   8 6:44.9 6:22.3 6:16.2 6:21.1 6:14.9 6:30.3 6:30.7 6:26.2 51:27.0
50   79 SARAPIK RIVO M 22 Äripäev Marathon Team 8 6:15.5 6:20.3 6:32.2 6:36.2 6:21.3 6:45.2 6:25.9 6:25.4 51:42.4
51   18 KINDSIGO TANEL M 23   8 6:19.2 6:18.6 6:23.5 6:33.9 6:32.3 6:45.8 6:23.1 6:39.4 51:56.1
52   97 PRIKS HENRY MJ 2   8 5:51.3 6:12.1 6:26.8 6:48.1 6:44.7 6:47.3 6:48.4 6:54.0 52:33.1
53   16 KASELEHT REIN MV 15   8 5:52.8 6:11.4 6:08.6 6:30.2 7:04.4 7:17.9 7:24.5 7:24.5 53:54.5
54 11 29 LEHISTE KARIN N 8   8 6:50.8 6:40.4 6:39.0 6:50.3 6:44.9 6:43.3 6:51.6 6:47.9 54:08.6
55 12 80 SILM SIIRI N 9   8 6:21.4 6:37.8 6:46.6 6:59.1 6:56.9 6:47.4 6:52.4 7:01.5 54:23.4
56   46 REILSON LAURI MJ 3 ABEC 8 6:10.0 6:23.3 6:50.3 7:12.6 7:02.3 6:58.3 7:22.0 7:21.4 55:20.6
57 13 47 SAARE PIRET NV 1   8 7:19.1 7:01.2 7:00.9 7:07.7 7:14.4 7:12.8 7:07.1 7:00.9 57:04.4
58 14 98 PEEBO MARGIT N 10 STAMINA SK 8 7:26.4 7:20.8 7:13.2 7:15.2 7:09.8 6:58.9 6:55.4 6:50.4 57:10.4
59 15 81 TAMM KAIA NV 2 Põlva 8 7:11.9 7:01.5 7:05.3 7:09.1 7:15.2 7:26.6 7:18.9 7:06.1 57:34.8
60   103 STARKOPF KEVIN MN 4 FC NÕMME UNITED 8 7:10.8 6:57.6 7:06.0 7:11.8 6:57.9 7:50.4 7:33.5 7:27.7 58:16.2
61 16 82 TOBI TRIIN NN 4   8 6:00.3 6:49.5 7:17.9 7:50.0 7:38.9 7:34.4 7:34.1 7:40.6 58:26.1
62 17 102 KATMANN EDA N 11   8 7:10.1 6:57.9 7:06.2 7:11.8 7:18.3 7:28.1 7:35.3 8:03.8 58:51.8
63 18 116 KOPPANA ANÞELA N 12   8 7:13.0 7:06.6 7:16.3 7:21.1 7:30.9 7:27.4 7:34.6 7:40.3 59:10.6
64 19 7 BERTELSONE-UUEMÄE TRIINU N 13 SK Märg Särk 8 8:41.3 6:52.6 7:53.1 7:50.4 8:12.2 7:52.4 8:00.3 8:02.7 1:03:25.4
65 20 100 LÕBU KATRE N 14 PÕLVA LV 8 8:06.5 8:08.4 8:04.5 8:04.2 8:09.6 8:00.5 8:07.4 7:51.1 1:04:32.5
  20 KOPLUS KAUPO MV   A2K Sport 5 5:11.8 5:26.0 5:57.3 6:04.8 6:11.6        DNF
  12 JÜRGENSON AIVO M     5 6:37.6 6:42.1 6:59.5 7:25.7 5:35.6         DNF
  24 KULLAP ERKI M   Rulluisuklubi ABEC 5 4:48.4 4:43.0 5:00.4 4:55.4 16:19.4         DNF
  94 LEVET FELIKS MV     3 6:09.7 6:23.3 6:51.4             DNF
  85 URI RAIKO M   Rulluisuklubi ABEC 3 5:25.5 6:11.0 8:36.9             DNF
  41 MÄESALU KATRIN NV     3 7:19.6 7:27.4 7:47.3             DNF
  2 ALBRE REET N     1 16:52.2                 DNF