Kalevipoja Rullimaraton 2011

 
Koht Nkoht Bib Nimi Sünd Klubi Ringe Aeg Vkl VKL_koht Ring1 Ring2 Ring3 Ring4 Ring5 Ring6
1   2 Tobreluts Indrek 1976 Albe Team/Bont 6 1:15:27.0 M 42km 1 12:11.4 12:48.4 12:23.4 12:42.8 12:29.6 12:51.6
2   4 Ruusu Danila 1988   6 1:15:40.6 M 42km 2 12:10.8 12:48.6 12:23.1 12:43.6 12:30.9 13:03.8
3   41 Meressaar Kaur 1992 UusMaa/Rollerblade 6 1:15:40.7 M 42km 3 12:10.8 12:47.9 12:23.9 12:43.2 12:30.9 13:04.0
4   50 Paalme Tõnis 1984 Powerslide Öörull 6 1:15:40.7 M 42km 4 12:10.6 12:47.9 12:23.6 12:44.6 12:31.5 13:02.7
5   9 Predtechenskii Andrei 1984   6 1:15:40.8 M 42km 5 12:11.9 12:47.2 12:23.9 12:43.6 12:31.1 13:03.3
6   1 Keskpaik Kert 1983 Albe Team/Bont 6 1:15:40.9 M 42km 6 12:04.7 12:54.5 12:23.2 12:43.5 12:31.1 13:04.0
7   6 Eljasans Ansis 1985 Powerslide Latvia 6 1:15:41.0 M 42km 7 12:12.1 12:46.8 12:23.9 12:43.7 12:30.9 13:03.8
8   8 Valvas Vahur 1981 Tartu Inline Team 1 6 1:15:41.0 M 42km 8 12:12.4 12:46.8 12:24.1 12:43.5 12:31.4 13:03.0
9   3 Ritson Jaanus 1972 UusMaa/Rollerblade 6 1:15:41.5 M 42km 9 12:11.3 12:46.9 12:25.5 12:43.3 12:30.9 13:03.7
10   40 Bitenieks Lauris 1980 Powerslide Latvia 6 1:15:43.4 M 42km 10 12:11.0 12:47.3 12:23.9 12:44.0 12:31.2 13:06.1
11   7 Cesulis Viktoras 1985 isk viking team 6 1:17:13.4 M 42km 11 12:12.3 12:47.6 12:23.7 12:43.7 12:44.6 14:21.7
12   38 Saks Jaan 1987 Schänkel/Simmons Estonia 6 1:19:49.0 M 42km 12 12:41.1 13:21.7 13:14.6 13:21.2 13:31.1 13:39.4
13   14 Kuusk Andrus 1987 Välek 6 1:19:49.5 M 42km 13 12:41.3 13:20.5 13:15.4 13:23.4 13:29.8 13:39.3
14   13 Marrandi Rain 1982 Rulluisuklubi ABEC 6 1:19:49.5 M 42km 14 12:40.1 13:23.3 13:15.3 13:19.8 13:30.9 13:40.3
15   96 Mudenas Mantas 1995 isk viking team 6 1:19:50.1 M 42km 15 12:41.1 13:22.0 13:14.0 13:22.5 13:30.3 13:40.3
16   136 Pundurs Oskars 1982 Powerslide Latvia 6 1:19:50.3 M 42km 16 12:40.7 13:21.4 13:15.8 13:22.2 13:28.7 13:41.7
17   81 Laugus Jaanus 1969 UusMaa/Rollerblade 6 1:19:50.6 M40 m 1 12:40.5 13:22.0 13:15.2 13:21.1 13:30.3 13:41.7
18   17 Aarna Indrek 1969 Eesti Energia SK 6 1:19:50.8 M40 m 2 12:40.8 13:21.4 13:16.0 13:21.1 13:29.9 13:41.7
19   11 Lokk Sulev 1969 K2 Eesti 6 1:19:50.9 M40 m 3 12:12.5 13:49.9 13:15.6 13:21.8 13:30.7 13:40.6
20   5 Koort Lauri 1981 Albe Team/Bont 6 1:19:51.1 M 42km 17 12:10.7 12:47.9 13:04.5 14:07.6 13:58.0 13:42.6
21 1 20 Kõrva Enel 1979 Rollerblade TopTeam 6 1:19:51.2 N 42km 1 12:41.7 13:21.2 13:15.1 13:22.3 13:29.5 13:41.5
22   16 Orlovski Tiit 1981 Elva Suusaklubi 6 1:19:52.3 M 42km 18 12:40.4 13:23.1 13:13.5 13:22.5 13:30.6 13:42.3
23   15 Valter Urmo 1970   6 1:19:54.4 M40 m 4 12:41.4 13:20.5 13:15.4 13:21.6 13:31.6 13:43.9
24   10 Mäestu Jarek 1977 Tartu Inline Team 1 6 1:19:56.5 M 42km 19 12:12.5 12:47.1 12:59.7 14:11.3 13:58.5 13:47.7
25   100 Sucksdorff Mika 1971 UusMaa/Rollerblade 6 1:20:05.1 M40 m 5 12:41.7 13:21.5 13:15.3 13:20.7 13:30.4 13:55.7
26   83 Lepik Heigo 1990 Elva Suusaklubi/ Eesti Kaitsevägi 6 1:21:08.9 M 42km 20 13:09.9 13:37.4 13:43.0 13:22.7 13:52.2 13:23.9
27   24 Undrest Andrus 1976 Tartu Inline Team 2 6 1:21:09.4 M 42km 21 13:10.7 13:37.8 13:41.9 13:21.9 13:53.2 13:24.0
28   12 Haljak Antti 1978   6 1:21:09.5 M 42km 23 12:41.5 13:21.3 13:16.1 13:21.3 14:31.8 13:57.6
29   97 Lemsalu Marek 1972 Rulluisuklubi ABEC 6 1:21:09.5 M 42km 22 13:09.9 13:38.2 13:42.7 13:23.0 13:52.4 13:23.4
30   23 Luik Janno 1974 Saaremaa 6 1:21:09.6 M 42km 24 13:11.9 13:37.6 13:42.3 13:20.3 13:52.1 13:25.6
31   63 VeeM Ain 1979   6 1:21:09.8 M 42km 25 13:10.1 13:36.8 13:42.2 13:25.6 13:50.1 13:25.1
32   55 Vahtra Maidu 1965 Keri-Hyva''Sport 6 1:21:09.9 M40 m 6 13:09.6 13:37.6 13:43.0 13:21.8 13:53.1 13:25.0
33   52 Villo Raul 1977 Karvajalg 6 1:21:10.1 M 42km 26 13:10.3 13:36.3 13:43.2 13:23.4 13:50.3 13:26.6
34   32 Tali Tõnis 1984   6 1:21:10.1 M 42km 27 13:11.6 13:35.8 13:41.4 13:23.8 13:52.7 13:24.8
35   18 Koppel Tõnu 1966 A&T Sport 6 1:21:10.4 M40 m 7 12:40.2 13:22.4 13:15.6 13:25.6 14:28.1 13:58.6
36   22 Silluste Toomas 1964 Saaremaa 6 1:21:10.4 M40 m 8 13:12.8 13:37.3 13:42.0 13:22.2 13:52.2 13:24.1
37   31 Jurs Hassar 1972 Tartu Inline Team 2 6 1:21:10.7 M 42km 28 13:12.4 13:37.4 13:42.4 13:21.6 13:51.9 13:25.1
38   133 Uuk Aimur 1961 Hawaii Express 6 1:21:10.8 M50 m 1 13:10.4 13:37.5 13:41.6 13:23.0 13:51.9 13:26.4
39   36 Kaasik Priit 1969   6 1:21:10.8 M40 m 9 13:11.5 13:37.5 13:42.1 13:23.0 13:52.6 13:24.2
40   125 Ridamäe Alar 1970   6 1:21:11.1 M40 m 10 13:13.1 13:37.5 13:42.3 13:22.0 13:52.4 13:23.9
41   28 Hirmo Aivar 1963 Umaette Miis 6 1:21:11.5 M40 m 11 13:12.1 13:37.5 13:42.7 13:21.2 13:52.6 13:25.5
42 2 21 Kaareste Diana 1976 Rollerblade TopTeam 6 1:21:11.5 N 42km 2 13:10.5 13:36.8 13:41.8 13:24.7 13:52.6 13:25.1
43   134 Mazurs Ainars 1968   6 1:21:11.9 M40 m 12 13:11.3 13:37.1 13:40.9 13:23.0 13:51.9 13:27.8
44   57 Kamenjuk Aivar 1960   6 1:21:12.0 M50 m 2 13:13.2 13:37.1 13:42.4 13:21.8 13:52.6 13:25.1
45   29 Arumäe Andre 1969 Rulluisuklubi ABEC 6 1:21:15.5 M40 m 13 13:11.1 13:36.7 13:42.2 13:23.4 13:52.6 13:29.7
46   19 Roosimaa Mart 1986 Tartu Inline Team 1 6 1:21:37.6 M 42km 29 13:11.0 13:38.2 13:42.2 13:20.3 13:53.6 13:52.4
47   30 Undrest Jaanus 1974 EESTI POSTI SPORDIKLUBI 6 1:23:22.4 M 42km 30 13:13.3 13:37.3 13:42.3 13:22.0 13:52.5 15:35.0
48   35 Fimberg Tarmo 1961 Rulluisuklubi ABEC 6 1:23:31.7 M50 m 3 13:12.0 13:37.4 13:42.1 13:22.8 13:52.6 15:44.9
49   43 Sõõru Argo 1969 Tartu Inline Team 3 6 1:26:23.1 M40 m 14 13:51.1 14:16.1 14:30.6 14:31.3 14:41.1 14:33.1
50   34 Baskakov Vladimir 1956   6 1:26:23.2 M50 m 4 13:47.9 14:19.7 14:29.8 14:32.4 14:40.9 14:32.6
51   33 Tomingas Toivo 1961 Pärnu 6 1:26:23.7 M50 m 5 13:50.8 14:16.6 14:29.6 14:31.6 14:41.3 14:33.9
52   137 Makutenen Vladimir 1970 Valga MK 6 1:26:25.0 M40 m 15 13:51.0 14:15.7 14:31.2 14:31.5 14:40.4 14:35.4
53   130 Soonets Art 1967 Haanja Rattaklubi 6 1:26:25.2 M40 m 16 13:51.3 14:16.7 14:28.4 14:31.9 14:41.2 14:35.8
54   42 Kaju Raiko 1980   6 1:26:26.4 M 42km 31 13:51.8 14:14.6 14:30.3 14:32.0 14:42.2 14:35.6
55   39 Kivi Vladimir 1961 Tartu Inline Team 3 6 1:26:28.0 M50 m 6 13:51.5 14:15.1 14:30.5 14:31.7 14:41.5 14:37.8
56   25 Köhler Torbjörn 1952 Tartu Inline Team 3 6 1:27:06.3 M50 m 7 13:12.5 13:36.4 13:41.9 13:27.0 16:25.1 16:43.6
57   118 Mägi Holger 1973 Ummisjalu 6 1:28:35.5 M 42km 32 14:04.1 14:58.5 14:37.4 15:07.3 15:09.5 14:38.9
58   140 Tavast Arvi 1969   6 1:28:35.5 M40 m 17 14:22.4 14:40.5 14:37.4 15:07.9 15:10.9 14:36.6
59   66 Krauja Andris 1959 skASI-skibox 6 1:28:35.7 M50 m 8 14:04.6 14:58.6 14:39.0 15:04.4 15:10.5 14:38.7
60   44 Vutt Ingmar 1971 plekk ja värv 6 1:28:35.9 M40 m 18 14:04.3 14:58.1 14:39.7 15:06.8 15:10.9 14:36.3
61   49 Nuut Viljar 1968 Saaremaa 6 1:28:36.1 M40 m 19 14:23.2 14:41.4 14:37.9 15:06.1 15:10.8 14:36.8
62 3 107 Aigro Maarja 1990   6 1:28:36.5 N 42km 3 14:21.9 14:42.4 14:36.2 15:06.1 15:10.7 14:39.3
63   71 Kallaste Risto 1971 Rulluisuklubi ABEC 6 1:28:36.9 M40 m 20 14:24.1 14:38.8 14:38.8 15:05.7 15:10.8 14:38.9
64   46 Sevastjanov Anatoli 1949 Tartu Inline Team 3 6 1:28:36.9 M60 m 1 14:23.7 14:41.1 14:36.5 15:05.6 15:11.6 14:38.6
65   48 Roomet Hannes 1953   6 1:28:37.5 M50 m 9 14:23.0 14:40.8 14:38.7 15:06.1 15:10.9 14:38.2
66   45 Pukk Mairo 1973   6 1:28:38.6 M 42km 33 14:04.5 14:59.8 14:35.8 15:09.2 15:10.6 14:38.8
67 4 37 Alusalu Sandra 1987 Rollerblade TopTeam 6 1:28:38.8 N 42km 4 14:22.2 14:41.3 14:36.9 15:06.6 15:10.5 14:41.4
68   47 Pihlak Marek 1977   6 1:28:46.2 M 42km 34 14:05.1 15:00.5 14:37.2 15:06.3 15:10.5 14:46.7
69   101 Mäesalu Heiki 1961 Rulluisuklubi ABEC 6 1:28:57.6 M50 m 10 14:22.7 14:42.6 14:37.9 15:06.4 15:10.6 14:57.5
70   54 Kermas Mati 1958   6 1:29:01.9 M50 m 11 14:23.4 14:40.7 14:36.8 15:07.1 15:09.9 15:04.1
71   59 Raudsepp Lennart 1967 Tartu Inline Team 1 6 1:29:16.7 M40 m 21 13:51.6 14:15.3 14:40.5 15:59.0 15:12.5 15:17.9
72   122 Kuusik Ants 1949 VAK STAIER 6 1:29:25.5 M60 m 2 14:22.1 14:41.4 14:37.6 15:06.5 15:11.2 15:26.9
73   26 Koppel Kuido 1966 Saaremaa / kinluxvara 6 1:33:15.2 M40 m 22 16:00.9 15:07.4 15:28.6 15:23.0 15:13.9 16:01.5
74   78 Lauris Gunars 1954 skASI-skibox 6 1:33:29.4 M50 m 12 14:23.8 15:34.8 15:45.7 15:49.0 16:04.9 15:51.2
75   87 Hendrikson Ants 1967   6 1:33:34.0 M40 m 23 14:50.3 15:08.1 15:45.9 15:49.4 16:04.5 15:56.0
76   72 Peterson Meelis 1974 Team TT 6 1:34:58.9 M 42km 35 14:00.4 15:58.6 16:37.8 15:47.4 16:39.8 15:55.0
77   103 Kuznetski Anton 1984   6 1:35:08.0 M 42km 36 14:50.1 16:36.2 15:53.7 16:03.4 15:57.7 15:47.0
78   120 Nigul Alar 1965 EROK 6 1:35:10.0 M40 m 24 15:40.4 15:46.7 15:52.5 16:05.2 15:55.5 15:49.8
79 5 56 Toots Kersti 1971 Tartu Inline Team 2 6 1:35:10.1 N40 m 1 15:10.8 16:15.8 15:53.8 16:04.1 15:55.5 15:50.2
80 6 58 Kivimäe Maiu 1972   6 1:35:10.2 N 42km 5            
81   90 Taim Elmer 1976 Lindwood 6 1:35:10.4 M 42km 37 15:39.7 15:46.3 15:52.3 16:06.2 15:55.0 15:51.1
82   139 Zalais Ilmars 1941 Bebis Ripo Valka 6 1:35:10.5 M60 m 3 15:41.0 15:45.3 15:54.5 16:05.0 15:54.9 15:49.9
83   127 Vendel Jens 1979   6 1:35:12.7 M 42km 38 15:39.5 15:48.1 15:51.8 16:04.7 15:55.7 15:53.0
84 7 65 Mastovits Ljudmilla 1964   6 1:35:12.7 N40 m 2 15:57.1 15:32.8 15:51.3 16:05.6 15:54.6 15:51.5
85 8 85 Silm Siiri 1980   6 1:35:12.9 N 42km 6 15:40.7 15:44.6 15:53.1 16:05.2 15:56.5 15:52.9
86   102 Koplus Kaupo 1962 A2K Sport 6 1:35:14.7 M40 m 25 15:39.9 15:47.4 15:52.8 16:05.5 15:53.9 15:55.3
87   104 Kaukver Andres 1958 Rulluisuklubi ABEC 6 1:35:25.9 M50 m 13 14:50.5 16:17.5 15:28.4 15:47.7 16:49.0 16:13.0
88   128 Kukk Kalle 1970   6 1:35:27.0 M40 m 26 15:57.4 15:31.7 15:52.5 16:04.7 15:56.3 16:04.6
89   51 Krooni Raul 1970 Rulluisuklubi Abec 6 1:35:29.9 M40 m 27 15:10.4 15:57.4 15:28.4 15:47.5 16:49.1 16:17.2
90   121 Kõnnusaar Raivo 1975   6 1:38:06.2 M 42km 39 15:56.8 15:32.1 15:50.9 16:04.9 15:57.1 18:44.5
91   70 Leet Margus 1976 FÖRCH 6 1:39:05.2 M 42km 40 15:39.1 16:25.0 16:27.9 17:01.1 17:06.0 16:26.2
92   117 Rukhovets Alexey 1985   6 1:39:05.4 M 42km 41 14:04.8 14:58.4 15:25.4 18:54.4 17:56.5 17:46.0
93   94 Roomet Heiki 1977   6 1:39:09.2 M 42km 42 15:56.6 16:08.2 16:25.8 17:00.9 17:07.5 16:30.4
94   114 Parve Ain 1948 Eesti Panga SK 6 1:39:09.4 M60 m 4 15:58.0 16:05.2 16:27.8 17:00.7 17:06.5 16:31.3
95   61 Kruusement Peeter 1950   6 1:39:10.1 M60 m 5 15:42.0 16:24.4 16:27.6 17:00.2 17:06.1 16:29.9
96 9 69 Saare Piret 1966   6 1:39:11.0 N40 m 3 15:57.8 16:06.4 16:28.1 17:00.6 17:06.5 16:31.7
97   64 Kainel Mart 1945   6 1:39:12.7 M60 m 6 15:40.2 15:45.4 15:53.5 16:06.3 17:28.0 18:19.4
98   138 Berzins Juris 1954 Smiltene 6 1:39:15.0 M50 m 14 15:59.4 16:05.5 16:25.9 17:01.1 17:06.0 16:37.2
99   60 Kivipõld Kaido 1978   6 1:39:15.7 M 42km 43 15:59.7 16:05.8 16:27.6 17:01.5 17:06.1 16:35.1
100 10 92 Jerlakas Piret 1971   6 1:39:15.9 N40 m 4 15:59.1 16:04.7 16:28.1 17:00.4 17:06.4 16:37.3
101   68 Variksoo Alo 1937   6 1:39:16.3 M60 m 7 15:42.3 16:11.1 16:39.4 17:00.9 17:06.2 16:36.5
102   67 Kapp Riho 1947 AMBLA SK 6 1:39:18.5 M60 m 8 15:57.6 16:06.0 16:27.7 17:01.3 17:05.9 16:40.2
103   74 Kitsemets Kaarel 1983   6 1:39:34.9 M 42km 44 15:39.2 15:47.7 15:51.8 16:07.8 17:31.8 18:36.8
104   89 Kiisk Veikko 1971 Tartu Inline Team 6 1:39:41.5 M40 m 28 15:10.6 16:17.2 17:03.7 17:01.9 17:06.3 17:02.0
105   109 Mäesepp Andrus 1973   6 1:45:09.4 M 42km 45 15:58.5 16:06.1 17:14.4 18:16.0 18:39.4 18:55.2
106   115 Luht Meelis 1970   6 1:45:41.6 M40 m 29 15:41.7 15:46.8 16:18.2 19:13.6 19:15.3 19:26.2
107   95 Variksaar Viljer 1977 Hawaii Express 6 1:48:09.3 M 42km 46 17:42.9 17:26.9 17:26.3 17:49.0 18:49.1 18:55.2
108   77 Leek Tarmo 1955   6 1:48:11.4 M50 m 15 17:42.1 17:26.4 17:25.8 17:49.3 18:49.0 18:58.9
109   86 Peek Kuno 1981   6 1:48:19.7 M 42km 47 16:58.1 17:51.7 17:39.0 17:57.5 18:48.4 19:05.1
110   123 Viksi Tanel 1976   6 1:48:23.9 M 42km 48 17:24.2 17:44.4 17:25.9 17:48.0 18:50.4 19:11.1
111 11 93 Väljaots Kristi 1982 Uus Maa Tartu 6 1:48:24.8 N 42km 7 17:43.7 17:23.9 17:26.1 17:49.5 18:49.0 19:12.8
112   108 Toru Priit 1980 TP Team 6 1:48:25.6 M 42km 49 17:41.9 17:27.4 17:24.6 17:48.4 18:51.5 19:11.9
113 12 75 Juksar Erika 1975   6 1:48:33.8 N 42km 8 17:43.3 17:24.6 17:26.3 17:49.3 18:49.0 19:21.5
114   119 Kukk Vahur 1955   6 1:48:34.8 M50 m 16 17:44.3 17:23.9 17:27.1 17:49.2 18:48.7 19:21.7
115   110 Ulm Annes 1973   6 1:50:58.5 M 42km 50 17:43.8 17:25.2 18:16.8 18:37.0 19:10.2 19:45.6
116   82 Puna Kristjan 1974   6 2:01:17.1 M 42km 51 17:44.9 20:15.0 20:19.0 20:39.8 20:43.3 21:35.3
117   111 Rull Alo 1970   6 2:02:16.2 M40 m 30 20:25.9 20:05.6 19:52.8 20:39.3 20:27.5 20:45.1
118 13 98 Loomann Reelika 1980   6 2:02:16.3 N 42km 9 20:24.8 19:21.0 19:27.9 21:19.3 20:58.3 20:45.0
119   76 Toiger Harri 1965 Eesti Energia SK 6 2:03:39.6 M40 m 31 18:26.4 19:56.3 20:14.6 20:29.6 21:35.6 22:57.3
120   124 Innos John 1971   6 2:07:25.4 M40 m 32 21:08.4 20:06.4 21:01.7 21:22.0 21:32.7 22:14.3
121 14 112 Rull Kristiina 1972   6 2:13:36.6 N 42km 10 21:36.7 21:08.5 22:57.4 24:05.6 17:47.7 26:00.8
122   135 Kurist Virgo 1969   3   M40 m   19:58.5 21:24.6 24:42.8      
123   80 Uri Raiko 1982 Rulluisuklubi ABEC 1   M 42km   15:42.8          
124   99 Alusalu Saskia 1994 Rollerblade TopTeam     N 42km              
125   132 Kilvits Merle 1976 Kuldsed Käed     N 42km              
126   131 Soo Aivar 1965 Kuldsed Käed     M40 m              
127   129 Vasar Kerli 1982       N 42km              
128   116 Vaher Ando 1968       M40 m              
129   113 Valksaar Erich 1932       M60 m              
130   105 Leps Madis 1986       M 42km              
131   53 Kallais Ats 1972 Albe Team/Bont     M 42km              
132   91 Gapejeva Olga 1989 Tartu Inline Team 2     N 42km              
133   27 Tilba Aleksander 1957       M50 m              
134   88 Kruuser Karel 1987 Hawaii Express     M 42km              
135   84 Kroon Olev 1959       M50 m              
136   79 Liiv Risto 1993 Albe Team/Bont     M 42km              
137   73 Teesaar Toomas 1975 Elioni Spordiklubi     M 42km              
138   62 Vakhrameeva Valentina 1991 Schänkel/Simmons Estonia     N 42km              
139   106 Vuks Villo 1948       M60 m