EMT Rullituur 2012

 
Koht Nkoht Nr Nimi Klubi Aeg Vkl Koht Start
1   2 Marten Liiv Albe Team/Bont 00:28:06.91 M19 1 12:04:38
2   3 Reinis Znotins Powerslide Latvia / Laimite 00:28:07.56 M19 2 12:04:39
3   9 Kaspar Kaljuvee Jäähokiklubi PURIKAD 00:28:07.67 M14 1 12:04:53
4   5 Randar Ivanov   00:28:15.73 M19 3 12:04:57
5   1 Jaagup Lehes Kuldsed Käed / Team 00:29:54.57 M19 4 12:04:38
6   10 Krisjanis Ceplis Laimite 00:30:08.67 M14 2 12:04:38
7   23 Sandris Snore Laimite 00:30:09.51 N 21km 1 12:04:38
8 1 29 Kristiine Kalev Albe Team/Bont 00:30:20.42 N14 1 12:04:38
9   4 Sten-Mark Virro Kuldsed Käed / Team 00:30:47.82 M19 5 12:04:39
10   13 Karlis Vancovics ASI Ski-box 00:30:51.69 M19 6 12:04:38
11   45 Edgars Sanmulis   00:30:53.53 M19 7 12:04:57
12 2 25 Ieva Pildina apexski 00:30:53.92 N14 2 12:04:39
13   6 Guntis Pildins apexski 00:30:58.73 M 21km 1 12:04:38
14   8 Sten Eric Nirgi Alpi Suusaklubi 00:32:09.39 M19 8 12:04:57
15 3 28 Tuuli Vaher Adavere/Bont 00:32:14.71 N14 3 12:04:39
16   115 Vasily Shchiry   00:32:32.38 M 21km 2 12:04:57
17 4 49 Anna Gritsevich   00:32:45.94 N 21km 2 12:04:57
18   30 Taago Daniel   00:33:12.40 M 21km 3 12:04:56
19   7 Kermo Voitka Adavere/Bont 00:33:28.02 M14 3 12:04:38
20 5 32 Mathilde Manuela Nigul Rullibaas 00:33:33.88 N14 4 12:04:38
21 6 36 Inta Bula-Biteniece Laimite 00:33:44.77 N 21km 3 12:01:56
22   50 Meelis Nukki   00:33:50.86 M 21km 4 12:05:00
23 7 28 Mari Koppel AT Spordiklubi Saarlased 00:33:51.38 N 21km 4 12:05:00
24   66 Erik Jürjens KoMo 00:33:59.51 M 21km 5 12:05:00
25   31 Tanel Ojala Kuldsed Käed / Team 00:34:19.17 M 21km 6 12:05:02
26   11 Sten Miljand Adavere/Bont 00:34:19.35 M14 4 12:04:57
27   6 Haralds Dernovs ASI-skibox 00:34:24.39 M14 5 12:04:57
28 8 37 Elizabeth Jõgi Albe Team/Bont 00:34:24.89 N14 5 12:04:39
29   12 Kristers Cernevskis ASI-skibox 00:34:30.62 M14 6 12:04:57
30   13 Jaak Männik   00:34:30.94 M 21km 7 12:05:00
31   21 Magnus Varik   00:34:32.59 M 21km 8 12:04:58
32 9 36 Evelin Kõrvel   00:34:32.65 N 21km 5 12:05:00
33 10 26 Arta Irbe ASI-skibox 00:34:33.79 N14 6 12:04:39
34   122 Tõnu Pall   00:34:34.23 M 21km 9 12:05:00
35 11 25 Arlika Miiter   00:34:35.28 N 21km 6 12:04:58
36 12 35 Anita Kokk   00:34:36.23 N 21km 7 12:04:58
37 13 5 Merike Kangro Tartu Inline team 00:34:52.31 N 21km 8 12:04:46
38   12 Mark Mööl Empower 00:34:55.44 M 21km 10 12:04:59
39   17 Sander Pomjalov Adavere/Bont 00:35:05.90 M14 7 12:04:58
40   18 Marco Knoch   00:35:09.82 M19 9 12:04:56
41   7 Aivo Koger Elion Ettevõtted AS 00:35:10.02 M 21km 11 12:04:59
42 14 2 Taire Ehaver Kuldsed Käed / Team 00:35:10.91 N 21km 9 12:04:59
43 15 30 Sandra Pomjalov Adavere/Bont 00:35:11.15 N14 7 12:04:58
44 16 27 Marie-Annabel Reiner   00:35:11.77 N14 8 12:04:58
45   105 Taavi Rassmann Päästekas 00:35:12.73 M 21km 12 12:05:03
46   44 Kaspar Päärson Kaheksarattalised 00:35:12.96 M14 8 12:04:57
47 17 120 Mari-Liis Sau ABEC 00:35:15.21 N 21km 10 12:04:59
48   26 Tarvi Ollema AT Spordiklubi Saarlased 00:35:17.57 M 21km 13 12:04:58
49 18 32 Kristi Väljaots Uus Maa Tartu 00:35:18.46 N 21km 11 12:04:58
50 19 38 Valentina Ljash   00:35:21.11 N 21km 12 12:04:59
51   109 Johannes Ütsik jussike oy 00:35:22.74 M 21km 14 12:05:04
52   134 Tauri-Dag Tõnov   00:35:50.16 M 21km 15 12:05:00
53   111 Matti Põdra   00:35:52.60 M 21km 16 12:05:07
54   60 Ermet Vain   00:36:00.80 M 21km 17 12:05:08
55   126 Lauri Reilson   00:36:10.43 M 21km 18 12:05:00
56 20 73 Lelde Vancovica ASI Ski-box 00:36:12.84 N 21km 13 12:04:58
57   16 Robin Nirgi Alpi Suusaklubi 00:36:39.07 M14 9 12:04:58
58 21 34 Eleandra Saaremägi Adavere/Bont 00:36:45.45 N14 9 12:04:58
59   115 Rauno Uus   00:36:47.24 M 21km 19 12:00:04
60   14 Markus Sarap Adavere/Bont 00:36:53.70 M14 10 12:04:57
61 22 22 Kadi Nisu Tartu Inline Team 00:36:54.90 N 21km 14 12:04:57
62   27 Jaak Veskimeister Rõõmurull 00:36:55.69 M 21km 20 12:05:02
63   1 Andre Tühane Kuldsed Käed / Team 00:36:58.18 M 21km 21 12:05:04
64 23 65 Diana Leppsoo Planet Sport 00:36:58.78 N 21km 15 12:05:02
65   8 Janar Lubi   00:37:07.91 M 21km 22 12:04:59
66   74 Atis Vancovics ASI Ski-box 00:37:10.37 M 21km 23 12:05:00
67   4 Enn Tühane Kuldsed Käed / Team 00:37:14.72 M 21km 24 12:05:04
68 24 29 Pille Raaliste   00:37:16.95 N 21km 16 12:04:59
69 25 135 Helen Aart Alpi SK 00:37:47.74 N 21km 17 12:05:02
70 26 39 Malle Rohtla Alpi Suusaklubi 00:37:55.12 N 21km 18 12:05:01
71 27 40 Darja Kivatsitskaja   00:38:05.06 N19 1 12:05:01
72   42 Edgars Nezamovs Laimite 00:38:12.05 M14 11 12:04:58
73   52 Tõnu Leinmets Päästeamet 00:38:14.02 M 21km 25 12:05:11
74 28 10 Eve Keerus-Jusupov   00:38:31.01 N 21km 19 12:05:01
75   9 Merlis Jusupov   00:38:31.28 M 21km 26 12:05:02
76 29 44 Margit Peebo Stamina SK 00:38:31.78 N 21km 20 12:01:58
77   81 Harri Toiger Tartu Inline Team 00:39:11.95 M 21km 27 12:05:03
78   98 Rait Randoja   00:39:16.07 M 21km 28 12:05:06
79   133 Jaak Kivimäe Studio 108 00:39:39.23 M 21km 29 12:05:02
80 30 113 Janne Tomberg Tabasalu Ujumisklubi 00:39:43.97 N 21km 21 12:05:01
81 31 83 Mairi Nelke   00:39:44.13 N 21km 22 12:05:07
82 32 15 Pilvi Kase Tõstamaa SK 00:39:45.41 N 21km 23 12:05:02
83   96 Janek Kivimurd   00:39:59.57 M 21km 30 12:05:01
84   56 Kristian Tänavsuu   00:40:11.71 M 21km 31 12:05:04
85 33 79 Esther-Elisabeth Napp Rulluisuklubi 8R 00:40:15.81 N 21km 24 12:05:01
86 34 99 Maarja Ojamaa   00:40:17.48 N 21km 25 12:05:02
87   54 Aleksander Märdimäe   00:40:23.98 M 21km 32 12:04:59
88 35 108 Heli Mägi   00:40:32.83 N 21km 26 12:05:01
89 36 48 Ketrud Tühane Kuldsed Käed / Team 00:40:53.92 N 21km 27 12:05:04
90   124 Rene Tühane Kuldsed Käed 00:40:53.94 M 21km 33 12:05:04
91 37 11 Elela Heinam   00:41:15.95 N 21km 28 12:05:13
92 38 43 Virve Lumiste   00:41:17.09 N 21km 29 12:05:04
93   141 Aller Uja   00:41:28.89 M 21km 34 12:00:04
94   145 Marek Link   00:41:34.27 M 21km 35 12:00:05
95 39 125 Kinne Tõnnison Viimsi veeklubi 00:41:38.85 N 21km 30 12:04:59
96 40 110 Anna-Liisa Supp   00:41:40.50 N 21km 31 12:05:06
97   101 Kristian-Viktor Parvei   00:41:41.68 M 21km 36 12:05:06
98 41 112 Jana Varik   00:41:57.15 N 21km 32 12:05:04
99 42 41 Kerli Sarapuu   00:42:02.38 N 21km 33 12:05:04
100   100 Vallo Rähn   00:42:11.84 M 21km 37 12:05:05
101 43 106 Anne-Ly Pedaja Päästekas 00:42:13.84 N 21km 34 12:05:03
102 44 16 Kaija Saart   00:42:22.46 N 21km 35 12:05:06
103 45 24 Merlin Oja   00:42:22.48 N 21km 36 12:05:06
104 46 47 Aire Võidula   00:42:29.15 N 21km 37 12:05:05
105   44 Paul Piirmets   00:42:41.32 M 21km 38 12:05:00
106   15 Sander Ivanov   00:42:54.09 M14 12 12:04:58
107   34 Indrek Tiidrus   00:43:08.20 M 21km 39 12:05:00
108 47 19 Ilme Parik   00:43:44.63 N 21km 38 12:05:02
109 48 130 Margit Mäekivi   00:43:45.17 N 21km 39 12:05:01
110   14 Jüri Kimmel Kuldsed Käed / Team 00:44:13.02 M 21km 40 12:05:05
111 49 42 Mari Kummer   00:44:15.09 N 21km 40 12:05:06
112 50 17 Mairis Kangro   00:44:48.09 N 21km 41 12:05:07
113   97 Helari Viiart Päästeamet 00:44:59.64 M 21km 41 12:05:09
114   22 Martin Pärn SK Altius 00:45:00.87 M19 10 12:04:59
115 51 59 Kristi Kuustik   00:45:06.56 N 21km 42 12:05:03
116   41 Sandis Reinsons Laimite 00:45:52.79 M14 13 12:04:57
117 52 31 Sille Strauss   00:45:54.80 N19 2 12:05:12
118   21 Kert Riitsalu   00:45:58.03 M14 14 12:04:58
119 53 18 Ketlyn Tänavsuu   00:46:14.26 N 21km 43 12:05:05
120   132 Marek Paju   00:46:19.86 M 21km 42 12:05:09
121 54 61 Kerttu Olveti Hansa Spordiklubi 00:46:20.11 N 21km 44 12:05:03
122   68 Jaan Saluste   00:46:21.57 M 21km 43 12:05:08
123 55 63 Kristel Leif Hansa SK 00:46:34.22 N 21km 45 12:05:02
124   117 Ardo Asperk Elion Ettevõtted AS 00:46:49.56 M 21km 44 12:05:10
125 56 121 Ly Leedu   00:46:54.35 N 21km 46 12:05:05
126   46 Alo Topits   00:47:02.40 M14 15 12:05:08
127 57 23 Kertu Unt   00:47:11.72 N 21km 47 12:05:02
128 58 90 Helene Schilf   00:47:26.54 N 21km 48 12:05:07
129 59 33 Annika Reiner   00:47:36.80 N 21km 49 12:05:05
130 60 39 Marianne Karus jussike oy 00:48:04.89 N19 3 12:04:58
131 61 131 Nele Laas   00:48:07.24 N 21km 50 12:05:09
132 62 67 Katri Õispuu   00:48:10.80 N 21km 51 12:05:02
133 63 62 Katri Kiirats   00:48:19.99 N 21km 52 12:05:09
134 64 20 Katrin Kibus   00:48:34.98 N 21km 53 12:05:03
135   102 Veiko Mäekivi   00:48:45.21 M 21km 45 12:05:11
136   19 Karl Saare   00:48:54.85 M14 16 12:05:00
137   55 Olle Saare   00:48:55.61 M 21km 46 12:04:59
138 65 46 Kristi Hakkaja Sprottt 00:49:13.24 N 21km 54 12:05:04
139 66 45 Janne Kaun   00:49:16.78 N 21km 55 12:05:04
140 67 95 Kristiina Maajärv   00:49:26.52 N 21km 56 12:05:07
141 68 64 Liis Viksi   00:50:14.52 N 21km 57 12:05:06
142 69 82 Riina Leht   00:50:24.48 N 21km 58 12:05:11
143 70 119 Hille Hanso AS EMT 00:50:28.41 N 21km 59 12:05:14
144 71 77 Veronika Jõgi   00:51:06.74 N 21km 60 12:05:08
145 72 118 Berit Grossberg AS EMT 00:52:25.36 N 21km 61 12:05:14
146 73 104 Jane Puusalu   00:53:01.65 N 21km 62 12:05:09
147 74 86 Heli Erikson   00:53:35.71 N 21km 63 12:05:10
148 75 76 Katrin Väärtnõu   00:53:42.27 N 21km 64 12:05:10
149 76 80 Õie Kopli Päästeamet 00:53:43.74 N 21km 65 12:05:07
150 77 107 Kaija Songisepp   00:53:57.33 N 21km 66 12:05:06
151 78 72 Siiri Raudsepp   00:55:51.25 N 21km 67 12:05:10
152 79 70 Liisi Aas   00:56:04.85 N 21km 68 12:05:09
153 80 114 Siivi Jüris   00:57:41.13 N 21km 69 12:05:07
154 81 58 Marili Rannu   00:58:34.14 N 21km 70 12:05:08
155   123 Enno Pütt   00:59:41.41 M 21km 47 12:05:04
156 82 33 Hanna-Liisa Koit   01:00:24.33 N14 10 12:05:12
157 83 36 Anett Heinam   01:00:24.36 N19 4 12:05:12
158   43 Dmitriy Zhihivotovskiy   01:00:30.96 M14 17 12:05:09
159 84 89 Reet Kruusmann vastasvõistkond 01:01:25.30 N 21km 71 12:05:16
160   87 Mikk Merekivi Vastasvõistkond 01:07:28.28 M 21km 48 12:05:12
161   20 Kusti Lill   01:11:11.74 M14 18 12:05:13
162   84 Tauno Sau Päästeamet 01:13:25.00 M 21km 49 12:05:09
163 85 85 Tiiu Varik Päästeamet 01:13:26.32 N 21km 72 12:05:09
164 86 38 Laura Schilf   01:24:10.94 N19 5 12:05:13
165   57 Kaire Antonova     N 21km   12:05:14
166   88 Kadi-Liis Kalamees vastasvõistkond   N 21km   12:05:16
167   3 Rene Tühane Kuldsed Käed / Team   M 21km    
168   23 Sandris Snore Laimite   M19    
169   24 Christopher Pihlakas     M14    
170   35 Aniita Kokk Rulluisuklubi ABEC   N 21km    
171   35 Karolyna Prohorenko Adavere/Bont   N14    
172   37 Andres Keba BestEnergy OÜ   M 21km    
173   40 Liivika Ivanov     N 21km    
174   51 Alar Ivanov     M 21km    
175   53 Algi Rande     N 21km    
176   69 Maret Komarova     N 21km    
177   71 Leho Pallon     M 21km    
178   75 Raul Aarma Päästeamet   M 21km    
179   78 Laura-Liis Juursalu     N 21km    
180   91 Risto Kaasik     M 21km    
181   92 Marge Kaasik     N 21km    
182   93 Kadri Pihlakas     N 21km    
183   94 Rainer Talving     M 21km    
184   103 Tanel Möldre     M 21km    
185   116 Priit Kalmann Elion Ettevõtted AS   M 21km