EMT Rullituur 2012

 
Koht Nr Nimi Klubi Aeg Vkl Koht Start
1 2 Kert Keskpaik Albe Team/Bont 01:12:50.98 M-pk 1 11:59:28
2 24 Nikolay Yugay Rullibaas 45km/h 01:13:13.24 M-pk 2 11:59:57
3 45 Kaur Meressaar UusMaa/Rollerblade 01:13:15.83 M-pk 3 11:59:57
4 1 Indrek Tobreluts Albe Team/Bont 01:13:19.50 M-pk 4 11:59:58
5 6 Ansis Eljasans SkiBox/Jurmalas AK 01:15:23.71 M-pk 5 11:59:27
6 154 Maksim Vysotsky Powerslide Team 01:15:26.21 M-pk 6 11:59:28
7 3 Jaanus Ritson UusMaa/Rollerblade 01:15:26.24 M40 1 11:59:28
8 4 Danila Ruusu Rullibaas 45km/h 01:15:26.46 M-pk 7 11:59:28
9 14 Mart Markus Albe Team/Bont 01:15:26.55 M-pk 8 11:59:57
10 43 Oskars Pundurs Powerslide Latvia 01:15:26.60 M-pk 9 11:59:28
11 5 Lauri Koort Albe Team/Bont 01:15:26.65 M-pk 10 11:59:28
12 37 Tõnis Paalme Rullibaas 45km/h 01:15:26.65 M-pk 11 11:59:27
13 7 Viktoras Cesulis Rullibaas 40km/h 01:15:26.94 M-pk 12 11:59:57
14 42 Lauris Bitenieks Powerslide Latvia 01:15:27.24 M-pk 13 11:59:28
15 23 Teemu Ylänen HTL Finland 01:15:27.33 M-pk 14 11:59:58
16 40 Jaan Saks Rullibaas 45km/h 01:15:27.37 M-pk 15 11:59:57
17 46 Aleks Luik Albe Team/Bont 01:15:27.49 M-pk 16 11:59:48
18 9 Andrei Predtechenskii   01:15:28.44 M-pk 17 11:59:56
19 151 Toomas Prangli Sorainen Adavere Team 01:15:29.94 M-pk 18 11:59:28
20 25 Meelis Aasla Albe Team/Bont 01:15:34.74 M-pk 19 11:59:57
21 114 Amper Savelyev   01:19:59.96 M40 2 12:00:00
22 12 Rain Marrandi Rulluisuklubi 8R 1 01:20:00.20 M-pk 20 11:59:57
23 13 Andrus Kuusk Rulluisuklubi 8R 1 01:20:00.72 M-pk 21 11:59:57
24 143 Jaanus Laugus Uusmaa Rollerblade 01:20:00.78 M40 3 11:59:28
25 16 Tiit Orlovski Rullibaas 40km/h 01:20:00.83 M-pk 22 11:59:57
26 10 Jarek Mäestu Tartu Inline Dreaming Team 01:20:01.52 M-pk 23 11:59:28
27 69 Margo Renter Tartu Inline Dreaming Team 01:20:01.79 M40 4 11:59:59
28 87 Egor Abalakin   01:20:01.84 M40 5 11:59:59
29 52 Georgy Obraztsov TopGEar 01:20:02.17 M-pk 24 11:59:59
30 47 Markko Adelbert Albe Team/Bont 01:20:02.20 M-pk 25 11:59:57
31 41 Sulev Lokk SPY-Rull 01:20:02.70 M40 6 11:59:28
32 27 Janno Luik AT Spordiklubi Saarlased 01:20:02.74 M-pk 26 11:59:58
33 59 Maidu Vahtra Keri-Hyva' Sport 01:20:03.00 M40 7 11:59:59
34 33 Hassar Jurs Tartu Inline Happy Team 01:20:03.55 M40 8 11:59:28
35 18 Tõnu Koppel AT Spordiklubi Saarlased 01:20:03.65 M40 9 11:59:58
36 17 Indrek Aarna Enefit/Eesti Energia SK 01:20:04.26 M40 10 11:59:58
37 30 Aivar Hirmo Tartu Inline Happy Team 01:20:04.72 M40 11 11:59:58
38 19 Mart Roosimaa Tartu Inline Dreaming Team 01:20:04.78 M-pk 27 11:59:57
39 71 Ain Veemees Otepää 01:22:04.42 M-pk 28 11:59:59
40 61 Rainer Tobreluts Saint-Gobain Glass Estonia SE 01:22:15.57 M40 12 11:59:59
41 29 Kuido Koppel AT Spordiklubi Saarlased 01:22:17.62 M40 13 11:59:58
42 73 Ainars Zebers ASI ski-box 01:22:18.96 M40 14 11:59:58
43 26 Toomas Silluste AT Spordiklubi Saarlased 01:22:21.14 M40 15 11:59:58
44 50 Aleksander Tilba   01:22:22.18 M50 1 11:59:27
45 86 Ingvar Mägi   01:22:25.32 M-pk 29 12:00:00
46 62 Aimur Uuk Hawaii Express 01:22:25.89 M50 2 11:59:58
47 91 Magnus Liikvart Rullibaas 35km/h 01:22:26.70 M-pk 30 12:00:00
48 60 Torbjörn Köhler Tartu Inline Team SHG 01:22:31.38 M60 1 11:59:58
49 20 Marek Lemsalu Rulluisuklubi ABEC/Team Evergreen 01:22:42.23 M40 16 11:59:59
50 80 Risto Laitinen Team Finland 01:22:54.41 M50 3 11:59:58
51 34 Tõnis Tali Rullibaas 40km/h 01:23:08.95 M-pk 31 11:59:58
52 64 Lennart Raudsepp Tartu Inline Team SHG 01:23:10.30 M40 17 11:59:58
53 28 Andrus Undrest Tartu Inline Happy Team 01:23:10.31 M-pk 32 11:59:58
54 83 Heigo Lepik Elva Suusaklubi 01:25:39.46 M-pk 33 12:00:00
55 56 Raul Villo Rulluisuklubi 8R 1 01:25:40.52 M-pk 34 11:59:59
56 39 Priit Kaasik Jõhvi RS 01:25:42.53 M40 18 11:59:59
57 122 Margus Pedaste Tartu Inline Happy Team 01:25:42.53 M-pk 35 12:00:00
58 66 Paavo Pals Abec 01:25:44.09 M40 19 12:00:00
59 53 Hannes Roomet   01:25:45.47 M50 4 12:00:00
60 54 Ingmar Vutt Rulluisuklubi 8R 1 01:25:47.11 M40 20 11:59:59
61 35 Toivo Tomingas Pärnu 01:25:50.52 M50 5 11:59:58
62 99 Raul Tomberg MTÜ Tabasalu Ujumisklubi 01:25:55.55 M-pk 36 12:00:01
63 129 Alar Nigul Rullibaas 35km/h 01:25:56.67 M40 21 11:59:59
64 38 Tarmo Fimberg Rulluisuklubi ABEC/Team Evergreen 01:26:22.19 M50 6 11:59:55
65 90 Holger Mägi Rulluisuklubi ABEC/Team Evergreen 01:26:22.30 M-pk 37 12:00:02
66 32 Aivar Soo Kuldsed Käed / Team 01:27:12.80 M40 22 11:59:57
67 44 Dzintars Sarmulis ASI/Ski-Box 01:27:13.11 M40 23 11:59:57
68 77 Toomas Teesaar AS EMT 01:27:13.33 M-pk 38 11:59:59
69 94 Reimo Krass   01:27:18.24 M-pk 39 12:00:01
70 85 Arbo Maisa Rulluisuklubi ABEC/Team Evergreen 01:27:18.51 M40 24 11:59:59
71 15 Urmo Valter   01:27:43.41 M40 25 11:59:58
72 120 Ahti Oks   01:29:25.77 M-pk 40 12:00:01
73 155 Eentis Pazuha   01:29:30.32 M40 26 12:00:00
74 110 Mikhail Zhilin   01:29:31.41 M-pk 41 12:00:01
75 31 Andre Arumäe Rulluisuklubi ABEC 01:29:33.66 M40 27 11:59:59
76 98 Elmer Taim Rulluisuklubi 8R 2 01:29:35.23 M-pk 42 12:00:00
77 49 Mairo Pukk   01:29:36.39 M-pk 43 11:59:59
78 136 Dzintars Melbardis Laimite 01:29:38.26 M50 7 12:00:00
79 128 Arto Rammul Rullibaas 30km/h 01:29:58.60 M-pk 44 11:59:58
80 142 Ants Kuusik VAK Staier 01:30:13.92 M60 2 12:00:00
81 58 Mati Kermas Rullibaas 30km/h 01:30:55.94 M50 8 11:59:59
82 48 Argo Sõõru Tartu Inline Team SHG 01:33:16.10 M40 28 11:59:59
83 65 Heinz Kask Rulluisuklubi 8R 2 01:33:16.43 M40 29 12:00:01
84 117 Erkki Pikk Rulluisuklubi 8R 2 01:33:18.20 M-pk 45 12:00:02
85 133 Veiko Ilves Rulluisuklubi 8R 3 01:33:19.72 M-pk 46 12:00:03
86 36 Vladimir Baskakov   01:33:22.89 M50 9 11:59:58
87 125 Raivo Kõnnusaar   01:33:24.09 M-pk 47 12:00:03
88 100 Heiki Roomet   01:36:02.85 M-pk 48 12:00:00
89 112 Ain Parve Eesti Panga SK 01:36:17.49 M60 3 12:00:01
90 88 Taivo Päärson Rulluisuklubi 8R 4 01:36:27.95 M40 30 12:00:04
91 137 Rainer Rammul Rullibaas 30km/h 01:36:28.13 M-pk 49 12:00:00
92 84 Olev Kroon   01:36:33.97 M50 10 12:00:02
93 95 Ants Hendrikson   01:36:38.89 M40 31 12:00:03
94 70 Kaupo Koplus A2K Sport 01:36:40.76 M50 11 12:00:00
95 111 Maksim Miroshnikov Rulluisuklubi 8R 3 01:36:40.88 M-pk 50 12:00:04
96 93 Feliks Levet   01:36:41.57 M60 4 12:00:02
97 131 Olavi Ärm Tartu Inline Team 01:36:44.15 M-pk 51 12:00:03
98 132 Anti Kruutmann Conviso 01:36:45.14 M-pk 52 12:00:03
99 68 Peeter Kruusement   01:36:51.88 M60 5 12:00:03
100 97 Veikko Kiisk Tartu Inline Team 01:36:58.24 M40 32 12:00:03
101 121 Helari Kaljuste Tartu Inline Team 4 01:37:10.20 M-pk 53 12:00:03
102 79 Raiko Uri Rulluisuklubi ABEC 01:37:22.08 M-pk 54 12:00:01
103 72 Mart Kainel Tartu Inline Team 01:37:41.00 M60 6 12:00:03
104 103 Uno Zimmermann   01:38:18.93 M50 12 12:00:01
105 130 Indrek Mahla Rulluisuklubi 8R 01:42:38.09 M-pk 55 12:00:05
106 108 Veiko Tammik   01:42:38.69 M40 33 12:00:02
107 148 Andrus Tammoja R-Klubi 01:42:44.50 M40 34 12:00:06
108 67 Kaido Kivipõld   01:42:56.14 M-pk 56 12:00:03
109 89 Kuno Peek Rulluisuklubi 8R 3 01:43:07.75 M-pk 57 12:00:04
110 126 Jako Tempel ABB Spordiklubi 01:43:23.51 M-pk 58 12:00:04
111 123 Marek Ilves Tartu Inline Team 4 01:43:37.39 M-pk 59 12:00:03
112 139 Urmas Grüning   01:45:20.13 M40 35 12:00:06
113 153 Timo Tulnola SK Raudmees 01:46:23.04 M40 36 12:00:05
114 75 Alo Variksoo   01:46:42.08 M60 7 12:00:02
115 149 Taivo Kitsing Elion Ettevõtted AS 01:47:21.59 M-pk 60 12:00:05
116 134 Taivo Kutser   01:47:48.16 M40 37 12:00:06
117 150 Jüri Kullamaa   01:48:25.54 M40 38 12:00:02
118 152 Hando Tamm   01:48:27.53 M-pk 61 12:00:04
119 101 Marti Jeltsov Rullibaas 30km/h 01:50:37.25 M-pk 62 12:00:00
120 127 Alar Kaar VAK Staier 01:51:19.86 M-pk 63 12:00:05
121 119 Alvar Pärn   01:51:23.44 M40 39 12:00:02
122 107 Lembit Saart Tamsalu 01:52:00.83 M50 13 12:00:01
123 76 Margus Leet Rulluisuklubi 8R 3 01:52:25.54 M-pk 64 12:00:04
124 147 Andrek Sikka Rulluisuklubi 8R 4 01:53:12.18 M-pk 65 12:00:06
125 78 Tarmo Leek Rulluisuklubi 8R 4 01:53:21.61 M50 14 12:00:05
126 146 Boriss Teder   01:53:36.86 M50 15 12:00:04
127 109 Kaupo Kaljumets   01:53:54.46 M-pk 66 12:00:06
128 140 Toivo Rätte   01:55:27.90 M50 16 12:00:06
129 144 Karl Tamme   01:56:23.99 M-pk 67 12:00:07
130 156 Toomas Kibus   02:02:19.38 M-pk 68 12:00:06
131 138 Jaan Oder   02:04:24.33 M-pk 69 12:00:02
132 82 Kristjan Puna   02:04:24.56 M-pk 70 12:00:01
133 118 Margo Lill   02:09:39.55 M-pk 71 12:00:05
134 81 Kert Rungi     M-pk   12:00:00
135 92 Kalev Viiding     M40   12:00:00
136 55 Raul Krooni Rulluisuklubi Abec   M40   12:00:01
137 105 Arvo Lepik HLB   M50   12:00:02
138 8 Vahur Valvas Tartu Inline Dreaming Team   M-pk    
139 11 Antti Haljak     M-pk    
140 21 Mika Sucksdorff UusMaa/Rollerblade   M40    
141 22 Rauno Kamenjuk Rullibaas 40km/h   M-pk    
142 51 Anatoli Sevastjanov Tartu Inline Team SHG   M60    
143 57 Roberts Kaufins ASI Ski-Box   M-pk    
144 63 Aivar Kamenjuk Rullibaas 35km/h   M50    
145 74 Riho Kapp AMBLA SK   M60    
146 96 Karel Kruuser Rullibaas 35km/h   M-pk    
147 102 Anton Kuznetski     M-pk    
148 104 Kuno Oja Elion Ettevõtted AS   M40    
149 113 Keijo Hännikäinen     M-pk    
150 116 Vladimir Sizikov     M-pk    
151 124 Martin Koot     M-pk